Hotel Elbrus*** SPA & WELLNESS
PAKIETY
SPRAWDŹ PROMOCJE%

Poczuj się lekko!

W czasach ciągłego pośpiechu, pracy przy biurku i jedzenia na mieście często brakuje Państwu chwili, którą moglibyście poświęcić tylko dla siebie i zatroszczyć się o swoje ciało i umysł. Taki tryb życia nie sprzyja naszej sylwetce, która szybko zyskuje dodatkowe kilogramy i przestaje być już tak atrakcyjna jak kiedyś...

W Hotelu Elbrus***Spa&Wellness mogą Państwo połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli odnowę biologiczną z wyszczupleniem i błogim relaksem w wyjątkowym hotelu położonym w samym centrum Beskidu Śląskiego.

Dlatego też postanowiliśmy Państwu pomóc. Przygotowaliśmy program pobytu z dietą niskowęglowodanową. Skrupulatnie przygotowywane i właściwie skomponowane posiłki pozwolą na znaczną poprawę Państwa metabolizmu. Zawarte w naturalnych produktach witaminy i błonnik sprawią, że nie zabraknie  energii, a skóra nabierze blasku. Choć dieta to podstawa zdrowego odchudzania, ćwiczenia fizyczne ze zdwojoną mocą uderzą w nadmierną tkankę tłuszczową, a zabiegi SPA pomogą wymodelować sylwestkę, by Państwa skóra pozostała zdrowa i jędrna.

Pomocny personel zmotywuje Państwa w najtrudniejszych chwilach i pomoże przezwyciężyć kryzysowe chwile.
Zarezerwuj wczasy odchudzające - 7 noclegów!
Zarezerwuj wczasy odchudzające - 10 noclegów!
Zarezerwuj wczasy odchudzające - 14 noclegów!

# # #
hotelsystems.pl